Versenynaptár

2012 vitorlás szezon versenynaptár (Forrás: http://porthole.hu)
 
  Untitled 1
Dátum Nagyhajós pályverseny Nagyhajós pálya és túra mix Nagyhajós túraverseny Kishajós verseny (Balaton) Velencei-tavi verseny
2012.03.24-25.       Siófoki Csapatbajnokság  
2012.03.31-04.01         Silwell Kupa F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.04.07-08.       Ifi Évadnyitó 420, LR, L4.7, Op, C (Földvár) Variens Kupa F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.04.14-15. Bajnokok Bajnoksága J24 /13-14./ (Kenese)     Tavaszi Bajnokság FD, St, 470, F, L, F18, 49er, Dragon (Füred) VVSI Amatőr verseny /15./ (Agárd)
2012.04.21-22. Soling Masters VB, Soling OB /21-24./ (Almádi)       VVSI Kupa F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.04.28-04.29. Kenesei Szenonnyitó ODT I.;    Keszthelyi Évadnyitó /30-1./   Majthényi Zsombor emlékverseny Utánpótlás I.ranglistaverseny 470J, 420, LR, L4.7, C, Op /28-30./ (Agárd)
2012.05.05-06. Tolnai László emlékverseny /5./ (Füred); Klubok Bajnoksága 8m OD (Füred);X35 NS Clinic (Földvár), Szombati Sorozat I. (5./ (Keszthely)     HYC Kupa Dragon, Op (Füred) Fejér Megye Bajnokság F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.05.12-13.     Balatoni Évadnyitó /12./ (Füred) 18-as EK /11-13./ (Földvár); Balatoni Évadnyitó K, 420, LR, L4.7, C, Op (Füred)  
2012.05.19-20. LVE OD Kupa ODTII. (Siófok) Uniqa BR I. (Badacsony) Mihálkovics emlékverseny (Tihany) Atomerőmű Kupa Kalóz, Finn /18-20./ (Füred); KYC Kupa Utánpótlás 2. Ranglistaverseny 420, LR, L4.7, C, Op /18-20./ (Keszthely)  
2012.05.26-27. Eurowind Katamarán Kupa M3, F-18 (Alsóörs); Siófoki Évadnyitó YS /28-29./   Pünküsdi Regatta /26-28./ (Földvár) Repülő Hollnadi OB /25-29./ (Földvár); 49er GP-1 (Almádi); Dolesch Iván emlékverseny FD, 470, L, St, F /26-28./ (Földvár) Velencei-tavo Évadnyitó F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.06.02-03. Dragon Flottabajnokság /1-3./ (Füred); Kereked NH (Csopak); Szombati Sorozat II. (Keszthely); Plastik Regatta /2./ (Fűzfő) Uniqa BR II. (Szigliget)   Burgmann Kupa Kalóz (Füred) VVSI Amatőr verseny /2./ (Agárd)
2012.06.09-10. Tramontana-Sennebogen Kupa /9./ (Füred); Kereked ODT III. (Csopak); Badacsony Match Race 50-es cirk; Bankkártya Kupa /8./ (Kenese) Biztosítási Kupa /9./, Bankár Kupa /.10./ (Kenese)   Félszigetkerülő Kalóz /9./ (Tihany); 49er GP-2 (Földvár); 470 és 420 THE Regatta (Tihany); CSVI Utánpótlás verseny 420, LR, L4.7, C, Op Vida Lajos emlékverseny F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.06.16-17. Pénteki Regatták I. J24, Nautic /15./ (Kenese); Joker-Thermoplusz Kupa (Fonyód); Rumcájsz Kupa 1. /16./ (Fűzfő)   Fehér szalag, Classic Round, Izsák Szabolcs emlékverseny /16./ (Füred);  Paks Kupa Kalóz (Füred) Nyári Földvári Regatták I. FD, St; Grid Kereked Utánpótlás 3. ranglistaverseny 420, LR, K4,7, C, Op /17-19./ (Csopak)   
2012.06.23-24. Pénteki Regatták II. J24, Nautic /22./ (Kenese); Hobicat Kupa F18 M3 (Alsóörs); Egykezes és Négykezes Nagyhajók (Csopak); BS-Fűzfő Kupa /23./ Orvos-Gyógyszerész Kupa (Siófok) Túraverseny Kékszalag felkészítő /21-25./ (Siófok) Utánpótlás OB 470 J, 420 /22-26./ (Tihany); 49er GP-3 (Keszthely) Nemzetközi Velencei-tavi Vitorlás hét F, Fv,Fj /21-24./ (Agárd); Laurel Kupa Fv /25-26./ (Agárd)
2012.06.30-07.01.. Pénteki Regatták III. J24 Nautic /29./ (Kenese); Jolle (15, 25) OB /28-03./ (Fonyód); Pharam Kupa /30./ (Kenese);Raiffeisen Private Banking Kupa ODT IV. (Földvár) Bor-Borász Regatta /29-01./ (Kenese) Horváth Boldizsár emlékverseny /1./ (Füred); Bonifác Kupa /29-1./ (Fűzfő)   OMT Kupa F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd)
2012.07.07-08. Szombati Sorozat III. (Keszthely)   Kékszalag /5-7./ (Füred) Kékpántlika 420 LR, L4.7, C, Op /4./ (Füred)  
2012.07.14-15. Pénteki Regatták IV. J24 Nautic /13./ (Kenese); Egis Kupa (Csopak),  Uniqa BR III. (Aliga) Rizling Kupa (Ábrahámhegy) Nyári Földvári Regatták II. FD, St; Summer Regatta LR, L4.7, Op (Fűzfő); BYC Kupa Kalóz (Füred) VVSI Amatőr verseny /14./ (Agárd)
2012.07.21-22. Pénteki Regatták V. J24 Nautic /20./ (Kenese); Lájer Kupa F18, M3 (Alsóörs) Ügyvéd Kupa /21-22./ (Aliga) Csillagtúra (Füred) Csokikupa Utánpótlás 4. Ranglistaverseny 420, C, Op, L, LR, L4.7 /17-19./ (Földvár); Laser Flottabajnokság /20-22./ (Füred); 49er GP-4 (Füred)   
2012.07.28-29. J24 OB /25-29./ (Lelle); Pénteki Regatták VI. J24, Nautic /27./ (Kenese); Stratis Kupa 30-as cirkáló (Csopak); X-35 Match Race, 11m OD (Füred); Spartacus NH Kupa (Földvár); Westport Kupa ODT V. (Lelle)   International-Schiller Kupa (28./ (Boglár) Utánpótlás OB LR, L4.7, C, Op /27-01./ (Füred) Rufrom Kupa F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd) 
2012.08.04-05. NAU OB /1-5./ (Kenese); Nagyhajós OB Öv, 40, 30, E30, 22 cirk, 33, Regina, SS, S22 /3-8./ (Füred); Szombati Sorozat IV. (Keszthely)     Helikon Kupa L, 420m LR, L4.7, C, Op (Keszthely); 49er GP-5 /3-6./ Vihanj, CRO  
2012.08..11-12. Nagyhajós ORC Bajn. /10-15./ (Füred); X-35 Páros Verseny (Füred)   Pálos István emlékverseny (Fonyód)   VVSI Minősítő verseny F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, S, Op, K (Agárd) 
2012.08.18-19. 8m OD OB /15-19./ (Földvár); Elliott 770 OB /15-20./ (Kenese); Almádi Kupa 30-as cirk /17-20./;Alkotmány-Ti-Gres-Tabu Oldtimer Kupa /18./ (Kenese);Pénteki Regatt Döntő J24, Nautic /18-20./ (Kenese); Rumcájsz Kupa 2. /20./ (Fűzfő)   SOS Gyermekfalu Regatta /16./ (Füred); Kenese-Keszthely Szóló /18./; Kelet-Nyugat rekordverseny (Füred);Széchenyi emléktúra /18-20./ (Füred) MVM Optimist Kupa /15-17./ (Füred), Nyári Földvári Regatták III. St, FD /19-20./;Artesz Kupa Kalóz Laser (Füred) Szent István Kupa (Agárd)
2012.08.25-26. Melges24, Asso OB /22-26./ (Füred); 70-es cirk OB /23-27./; X.36 /25-30./ (Tihany); 11m OD /26-31./ (Tihany); Ripka László emlékverseny Strabag PFS Nagydíj E30, Dragon, 11m OD, 22-es cirk (Tihany) Tecon Nagydíj (Füred);Uniqa BR IV. (Boglár)     Ponton Kupa F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op, K (Agárd) 
2012.09.01-02. Sudár Regatta OB /29-02./ (Csopak); Dolfin OB /30-2./ (Füred); Csillaghajó OB /30-3./ (Földvár); Füred Kupa ODT VI. Asso, D, S22, E770, J24, 8m OD, SR, Melges24 (Füred);Szombati Sorozat V. (Keszthely) Építők Kupa J24, nagyhajók /31./ (Füred); Közmű és Épületgépész Kupa (Kenese)   CSVI Utánpótlás verseny 420, LR, L4.7, C, Op (Csopak); Greco Kupa 470 (Földvár); Király Ferenc emlékverseny Kalóz (Fűzfő) YKA Amatőr verseny (Agárd)
2012.09.08-09. Dragon OB /5-9./ (Kenese); Bujtor István emlékverseny 30-as cirk (Füred);Szigligeti Aqua Kupa YS /8./; Zánka Open   Beszédes József emlékverseny (Siófok) Laser EK és 5. Utánpótllás Ranglistaverseny L, LRn, LR, L4.7 /7-9./ (Füred) Sirály Kalóz Kupa F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op (Agárd)
2012.09.15-16.   Iparági Vitorlás Talákozó YS Kalóz /14-16./ (Alsóörs);Sagem Infocomm Kupa /16./ (Kenese) Félsziget-kerülő (Füred); Partnergroup Túraverseny F18, M3 (Alsóörs); Gentlemen Race egykezes /15./ (Keszthely) Caprine Kupa Utánpótlás 5. Ranglistaverseny 420, C, Op, LR, L4.7 /14-16./ (Fűzfő); 49er GP-4 (Füred); Siófok Kupa 470, L, LR, 15-ös jolle Flottabajnokság  Finn OB /13-16./ (Agárd)
2012.09.22-23. Keszthelyi Évadzáró     Finn Masters EK /18-23./ (Tihany); Balatoni Vitorlás Hét 49er, 470 felnőtt, Laser felnőtt és junior, F18 OB /18-23./ (Füred) VVSI Amatőr verseny (Agárd)
2012.09.29-30. Unitef Kupa (Földvár) Uniqa BR V. (Szemes) TBS Nagydíj egysezmélyes Balatonkerülő /27-30./ (Csopak)   Pákozdi csata emlékverseny F, Fv, Fj, L, LR, L4.7, Op (Agárd)
2012.10.06-07. Pempő Kupa YS, 15-ös jolle (Siófok); Szombati Sorozat VI. (Keszthely)        
2012.10.13-14.         Építők Finn Kupa L, LR, L4.7, Op, K, F, Fv. Fj (Agárd)
2012.10.20-21. Siófoki Évadzáró YS /20./, Őszi Regatta /21./ (Kenese)     Dockyard Balatoni Évadzáró Fd, St, 49er, 470, F, L, 420, LR, L4.7, c, Op, F18, Dragon (Füred)  
2012.10.27-28. Last Minute Regatta /27./ (Keszthely); Siófok Match Race       Finn Sikló Évadzáró F, Fv, Fj, LR, L4.7, Op, K, S (Agárd)
2012.11.01-02.     Dér Kupa YS /3./ (Kenese)    
2012.12.01-02. P: linkcsere?;        

Vitorlás versenyekkel és hajóosztályokkal kapcsolatban több információt a sailing.hu és a hunsail.hu  oldalán kaphat.
webkamera
vitorlás yacht nyaraló bérlés
WEBDESIGN: ONOFFICE.HU Copyright © 2002 T Flotta Kft.

A T Flotta rendezvényszervezés mellett hajóbérléssel, sétahajózással, hajókirándulások, csapatépítések, vitorlás tanfolyamok és céges rendezvények szervezésével foglalkozik Siófokon és Balatonon.